Školní ČEZ Cup ovládli borci z Jungmanky

Kategorie: Aktuality

Více než pětadvacet týmů nejen z mělnických základních škol přivítali organizátoři Školního ČEZ Cupu 2016 ve sportovním areálu Na Podolí. Fotbalový turnaj byl vypsán pro první stupeň, kdy organizátoři z Okresního tělovýchovného sdružení Mělník ve spolupráci s fotbalovým klubem FC Mělník rozdělili přihlášené týmy do dvou skupin.

 

V první skupině se střetli prvňáci s druháky, ve druhé skupině pak děti navštěvující třetí až pátý ročník. Už první zápasy hrané souběžně na třech hřištích naznačily, kdo si zahraje finálovou nadstavbu a kdo se bude muset spokojit s boji o umístění. Vynikající atmosféru všem týmům vytvořili spolužáci a jejich povzbuzování pomohlo zejména reprezentantům mělnické ZŠ Jungmannovy sady.

V první skupině se totiž do finále probojovali z této školy druháci, kdy finálové střetnutí rozhodla pro sebe jmenovitě 2.A. Že kluky a holky s největším talentem pro fotbal mají zřejmě na této škole, dokázal druhý finálový duel, který pro sebe jednoznačně získala 5.A. „Není ani tak důležité, kdo turnaj vyhrál, ale že si kluci a konečně i pár děvčat vyzkoušelo nejpopulárnější hru. Navíc řízenou licencovaným rozhodčím. Na těch šikovnějších bylo vidět, že se s fotbalovým míčem potkali určitě ne poprvé. Snad ani naposled. Každý hráč si díky příspěvku z Nadace ČEZ odnesl domů svůj dres, všechna zúčastněná družstva obdržela míč a diplom. Týmy na prvních třech místech pak navrch krásný pohár, z něhož měly děti asi největší radost,“ doplnil jeden z hlavních organizátorů ČEZ Cupu Stanislav Barda.  

 

MEDIÁLNÍ PARTNER

Vyhledávání

SKO ČUS logoul. Zátopkova 100/2,
160 17 Praha 6
Tel: +420 775 297 297

ekonomka: +420 776 169 064

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.