Vyplácení programu X - Sportuj s námi

Kategorie: Aktuality Napsal Zuzana Závodská

Vážení sportovní přátelé,

vyplácení finančních příspěvků pořadatelům akcí letošního projektu ČUS Sportuj s námi v současnosti zdržuje odkládané konečné rozhodnutí MŠMT o přidělení státní dotace na podporu projektu ČUS Sportuj s námi, zejména stanovení podmínek pro čerpání dotace ze strany pořadatelů. Podle těchto podmínek musí ČUS nastavit smlouvu o poskytnutí podpory jednotlivým pořadatelům.

Pokud ČUS do začátku září obdrží Rozhodnutí MŠMT, neprodleně začne přes Okresní sdružení ČUS administrovat smlouvy o poskytnutí příspěvku pořadatelům vybraných akcí, na základě kterých budou příspěvky vyplaceny. Přes Okresní sdružení ČUS budete dále informování o způsobu vyúčtování.

Vedení ČUS rozhodlo, že pokud do začátku září neobdrží Rozhodnutí z MŠMT s podmínkami čerpání z dotačního Programu X, začne ČUS na základě následně podepsaných smluv vyplácet pořadatelům uskutečněných akcí schválené finanční příspěvky z vlastních zdrojů ČUS. 

Nezapomeňte proto uschovávat veškeré nákladové doklady k akci pro následné vyúčtování. Všichni pořadatelé akcí projektu obdrží přidělenou a schválenou podporu. To ČUS všem garantuje.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Související články

Nabídka

Sportovec 2013

Sportovec
Image Detail

Vyhledávání

SKO ČUS logoul. Zátopkova 100/2,
160 17 Praha 6
Tel: +420 775 297 297

ekonomka: +420 776 169 064

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.