Výsledky ankety Nejlepší sportovec Středočeského kraje 2017

Kategorie: Aktuality Napsal Zuzana Závodská

Dne 1.3. 2018 se ve Sportovním centru Nymburk uskutečnilo slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců, trenérů a funkcionářů Středočeského kraje za rok 2017.

Celým večerem provázel Jan Smetana, který okořenil svými vtipnými komentáři tuto slavnostní událost za doprovodu hudební skupiny Artmosféra.

Fotografie ze slavnostního večera si můžete prohlédnout na FB stránkách SKO ČUS https://www.facebook.com/CUSstredoceska/

V hlavní kategorii nejlepší sportovec Středočeského kraje za rok 2017 se umístili následující sportovci:

1.Vlach Martin                   moderní pětiboj                LARS Kladno

2.Nesvadba Jan                cyklistika                         Expres CZ - Scott Team Kolín

3.Šafránková Kateřina      atletika                             Sokol Kolín

4.Paprstka Tomáš             cyklistika                         Expres CZ - Scott Team Kolín

5.Demčák Pavol                silový trojboj                   Sokol Nymburk

6.Prokopová Olivia            minigolf                           Putt-golf Club JM20, z.s.

7.Pumprla Pavel                basketbal                         Basketball Nymburk

8.Bartoš Josef                   dostihový sport               Tréninkové středisko Nebužely

9.Tesař Jan                        atletika                             Atletika Stará Boleslav

10.Curney Jiří                    florbal                                Technology Florbal Mladá Boleslav

Nejlepšími sportovci v kategorii mládež byli vyhlášeni:

1.Savin Cristian                  badminton                             BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou

2.Bárta Jan                        vodní slalom                      TJ Kralupy

3.Ludvík Tomáš                 plavání                               Lokomotiva Beroun

4.Coufalová Anna              šerm                                  1.FCBělá pod Bezdězem, z.s.

5.Volák David                    rychlostní kanoistika         Lokomotiva Nymburk

6.Tužilová Natálie             plavání                               TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.

7.Sedláček Vojtěch           cyklistika                          CK Příbram Fany Gastro

8.Novotná Veronika          moderní pětiboj                 PK Příbram

9.Hanus Luboš                 aerobik                               Aerobic studio Dvojka Sedlčany

10.Erbenová Magdalena  lední hokej                        HC Benátky nad Jizerou

 

Nejlepším kolektivem mládeže bylo vyhlášeno následujících pět týmů:

1. BA Nymburk                                  basketbal                                BA Nymburk

2. Team rychlostní kanoistiky            rychl. kanoistika        Lokomotiva Nymburk

3. Kata Team SK Dragon – chlapci   karate                         SK Karate Dragon

4. Příbram Bobcats                            americký fotbal          Příbram Bobcats

5. AŠMB štafety r. 2005                     plavání                      TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.

 

Nejlepším kolektivem dospělých byly vyhlášeny tyto týmy:

1.Basketball Nymburk                        basketbal             Basketball Nymburk

2.Cyklisti                                            cyklistika             Expres CZ-Scott Team Kolín

3.Superligový team                            florbal                  Technology florbal Mladá Boleslav

4.Nohejbalové družstvo žen              nohejbal               TJ Slavoj Český Brod

5.CK Příbram                                     cyklistika             CK Příbram Fany Gastro

 

Nejlepšími trenéry byli oceněni:

1.Fuksa Josef                                    kanoistika            Lokomotiva Nymburk

2.Martinec Petr                                  badminton            BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou 

3.Linhart Tomáš                                 atletika                 Atletika Stará Boleslav

 

V kategorii nejlepší handicapovaný sportovec byli oceněni tito sportovci:

Tománek Jan                                      multi sport                    

Kabeš Ondřej                                     plavání, běžecké lyžování      SK Pojďte dál

Koudelka Vojtěch                               atletika                                    AC Mladá Boleslav

 

Nejlepšími sportovci v kategorii KRAJÁNEK byli oceněni tito sportovci, kteří reprezentují svůj kraj v cizině, nebo v jiném kraji České Republiky.

1. Fuksa Martin                  rychlostní kanoistika       Lokomotiva Nymburk/Dukla Praha

2.Dušková Anna                krasobruslení                  sportovní dvojice, USK Praha

3.Barák Antonín                fotbal                              1.FK Příbram / Udinese Calcio

 

V kategorii Síň slávy, byli za své celoživotní výkony oceněni tito sportovci

Ruso Karel                         silový trojboj                  Sokol Nymburk

Svoboda Pavel                   basketbal                         BA Nymburk

Prückner Jaroslav Ing.        atletika                            AC Mladá Boleslav

 

Na závěr slavnostního večera byl vylosován jeden nominovaný, který vyhrál od společnosti

Czech Sport Travel zájezd na sportovní událost dle vlastního výběru.

Vyhledávání

SKO ČUS logoul. Zátopkova 100/2,
160 17 Praha 6
Tel: +420 775 297 297

ekonomka: +420 776 169 064

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.