Pohár Rakovnického deníku - výsledky 1.kola

Kategorie: Stolní tenis soutěže
Napsal Irena Lehárová

POHÁR RAKOVNICKÉHO DENÍKU

Okresní pohár tříčlenných družstev

Schváleno

Číst dál: Pohár Rakovnického...

Okresní přebory mládeže Praha -západ ve stolním tenise

Kategorie: Soutěže a závody
Napsal Zuzana Závodská

Okresní přebory mládeže Praha - západ ve stolním tenise pro rok 2019

Datum a místo konání:        neděle 6.ledna 2019, Úholičky - Náves 10.

Přihlášky:                              V místě konání soutěže  do 8.30 hod.

Podmínky účasti:                 Okresních přeborů se mohou zúčastnit všichni registrovaní i neregistrovaní hráči, členové TJ a SK a žáci ZŠ  z okresu Praha-západ.

                                               

Okresní přebory mužů ve stolním tenise

Kategorie: Soutěže a závody
Napsal Zuzana Závodská

Okresní přebory mužů ve stolním tenisu pro rok 2019

Datum a místo konání:         sobota 5. ledna 2019, tělocvična SK Viktorie Ořech

Přihlášky:                              V místě konání soutěže dne 5.1.2019 do 8.45 hod.

Podmínky účasti:                 Okresních přeborů mužů se mohou zúčastnit všichni registrovaní hráči v oddílech stolního tenisu na okrese Praha-západ,

                                               kteří mají platný registrační průkaz a registrovaní členové TJ a SK okresu Praha-západ, kteří jsou uvedeni na evidenčním seznamu

                                               oddílu stolního tenisu..

Regionální bodovací turnaje mládeže ST Rakovník - mladší žactvo

Kategorie: Stolní tenis soutěže
Napsal Irena Lehárová

Regionální bodovací turnaje mládeže 2018-19 - mladší žactvo - 2.  Unhošť 

  Dvouhry          
Pořadí Jméno Oddíl Rok narození Lány Unhošť Celkem
1. místo Maurerová Lucie Sokol Hředle 2007 60 50 110
2. místo Tlustý Milan SKST Rynholec 2007 40 60 100
3. místo Hýžová Denisa TSM Kladno 2006 50 30 80
4. místo Koubík Jakub TSM Kladno 2006 30 40 70
5. místo Makara Jakub STC Slaný 2006   70 70
6. místo Chalupa Šimon Sokol Lány 2007 10 20 30
7. místo Curtis Samuel STC Slaný 2007 20   20
8. místo Mikeš Miloslav TSM Kladno 2006   10 10
             
             
  Čtyřhry: společná soutěž        
1. místo Elicer – Makara          
2. místo Pokorný – Tlustý          
3. místo Pátek – Chládek          
4. místo Bohatý – Mauerová          
5.-8. místo Martinovský – Voráčová          
5.-8. místo Chalupa J. - Cibík          
5.-8. místo Toužimská R. A L.          
5.-8. místo Solčáni – Mikeš          
9.-13. místo Chalupa Š. - Šaroch          
9.-13. místo Trnobranský – Elger          
9.-13. místo Pelcová – Tlustá          
9.-13. místo Šafková – Hýžová          
9.-13. místo Konupka – Cauz          

 

Vyhledávání

SKO ČUS logoul. Zátopkova 100/2,
160 17 Praha 6
Tel: +420 775 297 297

ekonomka: +420 776 169 064

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.