SPORTOVEC MĚLNICKA 2016

Kategorie: Z regionu

  Okresní tělovýchovné sdružení Mělník ve spolupráci s Mělnickým deníkem a agenturou SPORT ACTION s.r.o. vyhlašují anketu

Sportovec Mělnicka za rok 2016.

  Slavnostní vyhlášení této už tradiční ankety se nově (!) uskuteční dne 2. března 2017 v Kulturním domě Mělník od 18 hodin. Cílem projektu je ocenění nejlepších současných i bývalých sportovců Mělnicka jak v dospělých, tak v mládežnických kategoriích. Dále pak trenérů a funkcionářů za jejich celoživotní přínos pro sport. Konečné pořadí ankety Sportovec Mělnicka za rok 2016 vzejde z hlasování tělovýchovných funkcionářů a pracovníků, představitelů měst, zástupců tisku a sponzorů.

  Pro zpracování seznamu sportovců a dalších oceněných žádáme TJ/SK, sportovní svazy a veřejnost okresu Mělník o vyplnění přiloženého anketního lístku a jeho zaslání na Okresní tělovýchovné sdružení Mělník, Pražská 342/34, Mělník 276 01 nebo elektronicky (scan) na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 17. února 2017.

 

Navrhujte v kategoriích:

 

1)   Nejlepší sportovec(muž nebo žena, měřítkem bude umístění na mistrovstvích a přeborech světa, Evropy, republiky a kraje. Sportovec musí být registrovaným členem a závodit za tělovýchovnou jednotu z okresu Mělník).

2)   Největší sportovní talent  (chlapec nebo dívka nar. r. 2001 a mladší, měřítkem bude umístění na mistrovstvích a přeborech světa, Evropy, republiky a kraje. Sportovec musí být registrovaným členem a závodit za tělovýchovnou jednotu z okresu Mělník).

3)   Nejlepší sportovní kolektiv mužů(počínaje dvojicí, měřítkem bude umístění na mistrovstvích a přeborech světa, Evropy, republiky a kraje. Družstvo musí být registrováno a závodit za tělovýchovnou jednotu z okresu Mělník).

4)   Nejlepší sportovní kolektiv žen (počínaje dvojicí, měřítkem bude umístění na mistrovstvích a přeborech světa, Evropy, republiky a kraje. Družstvo musí být registrováno a závodit za tělovýchovnou jednotu z okresu Mělník).

5)   Nejlepší trenér(musí být trenérem jednotlivců nebo kolektivu registrovaných a závodících za tělovýchovnou jednotu z okresu Mělník).

6)   Zasloužilý funkcionář(současný nebo bývalý funkcionář v tělovýchovné jednotě z okresu Mělník nebo v okresním sportovním svazu).

7)   Nejlepší krajánek(sportovec, který začínal v tělovýchovné jednotě z okresu Mělník nebo zde má trvalé bydliště a dalších úspěchů dosáhl v tělovýchovné jednotě mimo tento region).

8)   Síň slávy(bývalý nebo současný sportovec, který nejvíce proslavil okres Mělník).

9)   Handicapovaný sportovec(sportovec, který sportuje nebo sportoval v tělovýchovné jednotě regionu, případně dalších úspěchů dosáhl v tělovýchovné jednotě i mimo tento region).

10)Cena Fair play(ocenění jednotlivce za mimořádný sportovní čin)

MEDIÁLNÍ PARTNER

Vyhledávání

SKO ČUS logoul. Zátopkova 100/2,
160 17 Praha 6
Tel: +420 775 297 297

ekonomka: +420 776 169 064

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.